CNC Frézar

Miesto výkonu práce : Nové Mesto nad Váhom

Deň nástupu: dohodou
Náplň (druh) práce:

-zhotovovanie súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie na novom stroji UNIPORT 6000

-strojné opracovanie materiálov zo zliatin, antikory, mosadze, hliníka, duralu

-upnutie obrobku, nastavenie a výber rezného náradia, vykonanie korekcií

-programovanie zabezpečuje programátor, priamo na stroji sa riešia jednoduchšie úpravy

-vykonávanie predpísanej operácie technologického postupu

-riadiaci systém Heidenhain iTNC 640

-jedná sa o presnú kusovú výrobu

Práca na zmeny: dvojzmenná prevádzka

Ponúkaná  mzda v EUR: dohodou
Ponúkané výhody:

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti

-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytnutie príspevku na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu

-v prípade ubytovania v Novom Meste nad Váhom hradíme náklady na ubytovanie do výšky 150,00 EUR za mesiac

– 13 plat

-odborný rast

-sociálne zázemie

Požiadavky na zamestnanca:

-frézovanie, upínanie, programovanie a nastavovanie 4 a 5-osých CNC strojov

-schopnosť pracovať samostatne

Vzdelanie:

stredoškolské s maturitou v strojárskom odbore

Prax: min. 5 rokov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na

mm-job@mm-job.com.