Samostatný operátor

Miesto práce: Sereď

 Náplň práce

  • obsluha automatizovaných strojných zariadení
  • včasné nastavenie zariadení
  • kontrola stavu strojného zariadenia
  • operatívna a preventívna údržba zariadenia
  • dodržiavanie technologických postupov
  • nastavovanie parametrov cez touchpanel,
  • kontrola výrobkov a pružná reakcia na kvalitu.

Iné výhody

  • práca v stabilnej – prosperujúcej spoločnosti
  •  dochádzkový bonus
  • možnosť kariérneho rastu
  • zaujímavý sociálny program
  • poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

 Požiadavky na kandidáta

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • odbor : obsluha strojných zariadení, prevádzka strojných zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske

Prax na pozícii/v oblasti:

obsluha alebo prevádzka strojných zariadení, nastavovanie strojných zariadení

Ďalšie požiadavky na kandidáta

  • ochota pracovať na zmeny
  • pracovitosť, ochota učiť sa nové veci
  • zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť
  • odolnosť voči stresu
  • časová flexibilita

3- zmenná prevádzka ( 8 hod. zmeny)

Mzdové podmienky :

nástupný  plat  600 – 660€ neto

zabezpečená doprava:  smer Trnava – Sereď.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nás kontaktujte telefonicky alebo mailom na

mm-job@mm-job.com.